tel. kom. +48 504 095 987 Dołącz do nas na: E-mail: mmedica@georg.com.pl Pomoc zdalna:

O firmie

Georg - doskonałe wdrożenia mMedica

Nasza firma działa na rynku już od 2008 roku. Można więc powiedzieć, że jesteśmy pionierami w kwestii oprogramowania medycznego. Co więcej, praktycznie od samego początku współpracujemy z firmą ASSECO, dzięki czemu doskonale poznaliśmy oferowany przez nas produkt, a zdobytą wiedzę z powodzeniem wykorzystujemy w praktyce.

Oczywiście nie spoczywamy na laurach. Rynek oprogramowania medycznego jest bardzo dynamiczny, więc my również staramy się stale poszerzać swoje kwalifikacje oraz zdobywać nowe umiejętności, które pomagają nam jeszcze skuteczniej pomagać naszym Klientom. Najlepszym dowodem na to jest właśnie nasza firma. Na początku działalności zajmowaliśmy się jedynie serwisowaniem, jednak teraz jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom również kompleksową obsługę ich placówek medycznych.

Wdrażanie rozwiązań mMedica

Jak wygląda wdrożenie oprogramowania medycznego mMedica? Przede wszystkim jako fachowcy doskonale wiemy, że oprogramowanie medyczne powinno być pod każdym względem dostosowane do specyfiki pracy przychodni lub gabinetu i od tego zaczynamy naszą współpracę z Klientem.

Wdrożenie oprogramowania jest dopiero zaczątkiem naszej pracy. Złożony system tego rodzaju potrzebuje ciągłego nadzoru oraz aktualizacji, dzięki którym może dopasować się do dynamicznie zmieniającej się sytuacji nie tylko w przychodni czy gabinecie, ale także poza nimi. Z tego powodu po zainstalowaniu oprogramowania zajmujemy się również jego serwisowaniem.

Jedną z dodatkowych usług oferowanych przez naszą firmę, jest hosting zgodny z najbardziej aktualnymi wymogami bezpieczeństwa. Zajmujemy się także serwisem sieci komputerowej LAN oraz Wi-Fi, które są niezbędne do sprawnej pracy całej placówki. Oferujemy również serwis programu GlobalMED, komputerów, a nawet pracę niezwiązaną ze sferą informatyczną. Nasza firma przygotowuje m.in. rozliczenia kontraktów oraz oferty dla NFZ.

W naszej firmie dbamy przede wszystkim o zadowolenie Klientów, z tego powodu dokładamy starań, by współpraca z nami była jak najlepiej dopasowana do potrzeb Twojego gabinetu lub przychodni.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej w polityce prywatności