tel. kom. +48 504 095 987 Dołącz do nas na: E-mail: mmedica@georg.com.pl Pomoc zdalna:

mMedica

mMedica – program Asseco

mMedica to oprogramowanie medyczne, które powstało w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania lekarzy, personelu placówek medycznych, a także samych pacjentów. Wszystkie te grupy interesuje bowiem sprawna praca gabinetów lekarskich, oszczędność czasu i wygoda. Pacjenci nie chcą stać w kolejkach do rejestracji, a personel przychodni oczekuje możliwości efektywnego zarządzania terminami wizyt i sprawnej komunikacji z pacjentami. Rozwiązaniem tych problemów jest mMedica – program dla gabinetów lekarskich od firmy Asseco, dedykowany każdej nowoczesnej i przyjazną pacjentowi placówce medycznej.

Program mMedica to gwarancja wydajnego zarządzania pracą lekarzy, gabinetu, a także całej przychodni, które polega przede wszystkim na:

 • łatwiejszym i sprawniejszym prowadzeniu dokumentacji medycznej;
 • efektywniejszym zarządzaniu rejestracją i wizytami pacjentów;
 • możliwości wygodnego i szybkiego wystawiania recept, wyszukiwania potrzebnych leków oraz gromadzenia niezbędnych informacji;
 • sprawnym zarządzaniu bazą danych medycznych;
 • sprawnym, szybkim i terminowym rozliczaniu się placówek z NFZ.

Program mMedica od firmy Asseco – zalety

Niewątpliwą zaletą programu mMedica jest jego prosta, intuicyjna wręcz obsługa. Oprogramowanie dopasowane zostało do różnych urządzeń, także mobilnych, więc dostęp do wszystkich jego funkcjonalności można uzyskać nie tylko w każdym momencie, ale i z dowolnego urządzenia.

Dzięki proponowanemu oprogramowaniu mMedica każdy pacjent zyska szybki dostęp do wyników swoich badań, dostęp do aktualnej dokumentacji medycznej, a także możliwość zdalnej rejestracji oraz zamówienia recept. Z kolei Twój gabinet lekarski:

 • będzie dysponował zawsze aktualnymi danymi;
 • ograniczy papierową dokumentację i biurokrację;
 • będzie mógł zareagować szybko i sprawnie na zapytania pacjentów, np. dotyczące wyników badań;
 • ograniczy liczbę personelu, co wygeneruje oszczędności administracyjne i kadrowe;
 • ograniczy liczbę pacjentów przychodzących do gabinetu (możliwość załatwienia wielu kwestii zdalnie).

Proponowane oprogramowanie mMedica od firmy Asseco pozwala także na szybszą i bardziej precyzyjną diagnostykę, ponieważ lekarze prowadzący zyskują stały, szybki dostęp do aktualnej dokumentacji medycznej pacjenta. Pacjent może także przekazać elektronicznie niezbędne dokumenty jeszcze przed wizytą, dzięki czemu jej przebieg będzie nie tylko sprawniejszy, ale i dostarczający lepszych efektów w zakresie leczenia.

Co więcej, oprogramowanie można również dopasować do konkretnych potrzeb i indywidualnych uwarunkowań funkcjonowania danej placówki medycznej. Program mMedica to rozwiązanie elastyczne i dokładnie takie, jakiego oczekujesz!

Asseco mMedica – bezpłatne wdrożenie przez Georg

W Georg podchodzimy kompleksowo do potrzeb naszych Klientów, dlatego oprócz wysokiej jakości oprogramowania dopasowanego do wymogów Twojej placówki medycznej, oferujemy również specjalny hosting dla oprogramowania medycznego mMedica, dzięki któremu będzie ono działało bez zarzutu.

Nasz hosting jest całkowicie bezpieczny, a także niezawodny. Jego skuteczność plasuje się na poziomie 99,5% w ciągu roku. Dodatkowo w zakresie usługi proponujemy certyfikat SSL, który jest gwarancją, że dane pacjentów są chronione.

Oprócz wysokiej jakości oprogramowania i bezpiecznego hostingu możemy także skonfigurować sieć komputerową w Twojej placówce oraz zająć się serwisem komputerów. Samo wdrożenie oprogramowania mMedica zajmuje zaledwie 15 minut i odbędzie się w czterech prostych krokach:

 1. Zakup wybranego modułu
 2. Podpisanie umowy
 3. Wybór subdomeny
 4. Konfiguracja serwera

mMedica – funkcjonalności rozszerzające możliwości programu

Program mMedica to wiele funkcjonalności i korzyści, których dostarczają poszczególne moduły oprogramowania. Podstawowy z nich to E-rejestracja, czyli narzędzie do rejestracji pacjentów online, będące znaczącym usprawnieniem pracy personelu przychodni, czy szpitala, pozwalającym pacjentom zdalnie, a zatem wygodnie i bez narażania się na kontakt z innymi chorymi, zapisać się na wizytę lub badanie w gabinecie. Ponadto, moduł E-archiwum pozwala bezpiecznie składować dokumenty medyczne, a także wyszukiwać, pobierać oraz usuwać je w szybki i sprawny sposób. To przede wszystkim wygodne i bezpieczne zarządzanie medycznymi danymi. Z kolei segment E-replikacji służy do replikacji bazy danych w celu zminimalizowania czasu niedostępności serwera w przypadku jego awarii. Dzięki temu wszystkie niezbędne dane i dokumenty medyczne są zawsze pod ręką

Źródło: https://mmedica.asseco.pl

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej w polityce prywatności